.

.

Зема на нишки за боја, памук, памучен лист, памук, лента за брчки, близнаци кафеава боја

Зема на нишки за боја, памук, памучен лист, памук, лента за брчки, близнаци кафеава боја

DEN 773.28

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики Селегантна лента за дамаск; Freeuxurious Seate Lease100 проценти памук поставен лист одговара на душеци од 7 до 18 инчи. Дополнително силно насекаде околу еластична го прави листот да се вклопи и да остане на место. Поставен лист вклучува : 1 рамен лист, 1 поставен лист, 2 перници (само една перница во близнаци) Двоен димензии Подготвен лист : 39 инчи широк x 75 инчи Longflat лист : 66 инчи широк x 96 инчи Longpillowcase : 20 инчи ширина x 30 инчи, упатства за миење на долги бранови, Machine Washableabout usindo броењето е специјализиран давател на постелнина од крај до крај, кој е само фокусиран на создавање на сеопфатни искуства за спиење. Нашата страст и глобална визија ни овозможија да влеземе на светски пазари со цел да продолжиме да додаваме повеќе секоја година. Ние сме исто така најпосакуваниот партнер за некои од најпознатите брендови за малопродажба, гостопримство и модни брендови во светот. Чувството во боја е наш домашен бренд со гордост. Ние сме брзи, агилни и реагираме на потребите на клиентите со решенија што прават разлика во животот на потрошувачите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата