.

.

Килим од монограм Дамаск, црвена боја

Килим од монограм Дамаск, црвена боја

DEN 1555.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Damask Monogram reg, Crimson : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во Crimson и природен за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата