.

.

Расел момчиња плетени салон шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18

Расел момчиња плетени салон шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете ги овие носења сега шорцеви од Расел неговиот избор за активни денови и пошироко. Со едноставни, неутрални бои и поп боја, овие шорцеви се совршен додаток на неговата секојдневна гардероба. Комплетирајте со еластична лента за половината и функционална цртеж за удобно вклопување, овие активни шорцеви ќе бидат негово следно за сите активности, ден на училиште, па дури и за дневна околу куќата внатре Материјал : 70% полиестер/30% Рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Вклучува 2 пакети : два пара шорцеви. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : рефлексивна топлинска заптивка; Капката 360 ткаенина за влага за влага помага да се намали влагата; Мека француска ткаенина Тери. Француски Тери Активни шорцеви 2-пакет за момчиња од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата