.

.

Пен Стејт Нитани Лавови НЦАА Рачно изработена кожа Три-пати

Пен Стејт Нитани Лавови НЦАА Рачно изработена кожа Три-пати

DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

Официјално лиценцирана убава кафеава кожа трифолда со името на омилениот тим и/или логото врежано на лицето. Внатрешноста има главен ракав за готовина, 6 слотови за кредитни картички, држач за лична карта со јасен прозорец и простори за вашите фотографии. Мери приближно 3 x 4 кога е затворен. 24994234388. Рико Индустри. Веб -страница за попуст.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата