.

.

Sofia фармерки, женски плус големина Мелиса кривини одблесоци поделени фармерки од полите

Sofia фармерки, женски плус големина Мелиса кривини одблесоци поделени фармерки од полите

DEN 511.68

Количината на стоката
Това е достапна

Силуета од 70 -тите години со модерна инспирација. Овие фармерки од Мелиса од фармерките на Софија имаат нога на одблесокот со разделен полите што додава малку драма во вашата колекција на тексас. И, да не заборавиме специјалитет на софија фармерки - дизајн на тексас за истегнување за ласкав, удобен изглед цел ден, секој ден. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : una versión moderna de la silueta de los años 70. estos melisa jeans de sofia jeans tienen un corte acampanado con ruedo abierto que le da da da un un un efecto espectacular a tu colección de mezclilla. Y no olvides una de las cosas que disting a sofia jeans : un diseño de mezclilla elástica para un изгледа cómodo y fivercedor que podrás lucir todos los días, y en cualquier ocasión. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Fit : Flare Leg/Corte Acampanado. Подигање и инсејм : високи; 32-1/2 ”Inseam/Tiro Alto; 32-1/2 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување/Diseño con mezclilla elástica. Зошто ќе го сакате : Проверете го тој дизајн на подели на полите со своите забавни, прекрасни вибрации. Plusенски плус фармерки со одблесоци со поделени полите од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата