.

.

Чама плус големина Чама долг ракав Хенли Топ за жени Копчиња за цвеќиња од цвеќиња до тунични кошули

Чама плус големина Чама долг ракав Хенли Топ за жени Копчиња за цвеќиња од цвеќиња до тунични кошули

DEN 263.84

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен и гроздобер, елегантен и обичен, сезонски и разноврсен, не можете да ја пропуштите оваа достојна блуза во студените денови. Оваа женска плус големина Хенли кошула може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата женска крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Обичните лабави од тунични врвови од цвеќиња се популарни кај модерните дами и жени на Сите возрасти за дневен изглед на модата. Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Удобно, лесен и многу се вклопува. Машина за перење. Не белиот . Карактеристики : Оваа кошула со долг ракав Хенли за жени плус големина е во опуштено вклопување со густи цвеќиња, копчиња со копчиња, тркалезен врат и плети под бистата за проток на полите . Стилови : Womenенски плус големина Плетиран цветен цветен Врвови на туника; Копче за долги ракави до блузи со кошула; Проток со плетенка Хенли кошула за жени дами девојки . прилики : случајно дневно, одговара за дома, патувања, одмор, викенд, датира, шопинг, излегување, носење канцелариска работа, време на чај, итн. Модни совети : Обликот на врвот е елегантно и женствено и вклопувањето е опуштено и лесно. Добро се совпаѓа со фармерки, шорцеви, сандали, потпетици, ѓердани, обетки, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата