.

.

Поло Асн. Класичен Поло Дот Пике кошула со краток ракав, женски

Поло Асн. Класичен Поло Дот Пике кошула со краток ракав, женски

DEN 227.52

Количината на стоката
Това е достапна

Класичната поло маица, ја направи токму онака како што сакате. САД Поло Асн. Поло кошула со кратки ракави, се одликува со удобна плетена ткаенина, отвори за дишење и чисти линии. Никогаш нема да излезе од стил-благодарение на безвременските детали како рамна јака за плетење со ребра и плоча со три копчиња. Јака со контрастна трим, предната плоча со три копчиња. Мало зашиено лого на горниот лев фронт. Кратки ракави со контрастна трим, отвори на полите. Класично, лесно вклопување. Модел : Големина - С, висина - 5'8 ", половината - 25". 95% памук, 5% ликра . Машинско миење. Приближно. Должина од рамо до полите : 26 ". Повеќе за loveубов : затегнете го, или не. Директна силуета без да биде преголема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата