.

.

Време и време женските фармерки со висок пораст

Време и време женските фармерки со висок пораст

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дали е тоа силуета за враќање? Навестување на истегнување? Дизајнот со висок пораст? Сите горенаведени! Овие фармерки за подигање од време и Тру ја држат вашата форма за удобен, ласкав изглед. Кажи еј на твојата нова омилена пантолона. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тенок стил на подигање. Висок пораст на половината. Без облик на држење на половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата