.

.

Миленичиња Прв колегиум Тенеси волонтери Фудбалска кошарка мрежа Jerseyерси за домашно милениче куче. Достапно во 40+ екипи - дополнително мал

Миленичиња Прв колегиум Тенеси волонтери Фудбалска кошарка мрежа Jerseyерси за домашно милениче куче. Достапно

DEN 259.04

Количината на стоката
Това е достапна

Миленичиња први волонтери на НЦАА Тенеси Меш Jerseyерси за кучиња и мачки. Вашето домашно милениче ќе стане обожавател #1 со оваа официјално лиценцирана дресови на NCAA PET. Телото на поли-мрежи создава прилагодено вклопување, додека панелите од мрежи обезбедуваат крајна удобност. . Подгответе се за некоја игра со маичка која вклучува печатено име на тимот, лого и броеви .. Појаснете допир со овој автентичен дрес за миленичиња, така што целото семејство е подготвено за ден на игра!. Овој дрес на кучиња е достапен во 7 големини. Одбери од; X-мали, мали, средни, големи, X-големи, XX-големи и 3x-големи. Карактеристики : . • Преку детали за зашилување на заклучување. • ткаена етикета лепенка. • Поли-мрежа и сатен за дишење за максимална удобност, издржливост и стил .. Големина : . За спецификации за големина, ве молиме погледнете ја табелата со големина со мерење и 3x-голем .. Тимови : . Оваа дресови за миленичиња е достапна во 40+ колегиски тимови : . Алабама Кримсон плима, Арканзас Razorbacks, Аризона Државен Сонце ѓаволи, Обурн Тигри, Орги на колеџот Бостон, Златните мечки во Калифорнија, Клемсон Тигри, У Коне, Гејтерс Флорида, државни семиноли во Флорида, Булдоли од Georgiaорџија, Грузија Булдогс, Ајова Хокијс, Илиноис, кои се борат со Илиноис Kansas State Wildcats, University of Kansas Jayhawks, Kentucky Wildcats, LSU Tigers, Maryland Terrapins, Michigan Wolverines, Miami Hurricanes, Missouri Tigers, Michigan State Spartans, Mississippi State Bulldogs, NC State Wolfpack, Nebraska Cornhuskers, Ohio State Buckeyes, Oklahoma Sooners, Oklahoma Државни каубои, патки од Орегон, државни бивди во Орегон, Пен Стејт Нитани Лавови, Питсбург Пантерс, Универзитет Пурду, Јужна Каролина Гамекокс, Сиракуза Оринџ, Тексас А и М Аги, Тенеси волонтери, Тексас Техника Црвени Индијанаторинде Мисисипи Бунтовници, УСЦ Тројанс, Јута Утс, Универзитет во Вирџинија Кавалирс, Вирџинија Техника Хокис, Висконсин Баџерс, Универзитет Западна Вирџинија .. Изберете го омилениот тим и додадете ја во кошничката сега!. Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ .. Лиценцирани производи за миленичиња од миленичиња Први карактеристики : • Преку детали за заклучување на зашивање • ткаена етикета лепенка • Поли-мрежа за дишење и сатен за максимална удобност, издржливост и стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата