.

.

Време на одмор Црвени камиони платно wallид декор 23x35

Време на одмор Црвени камиони платно wallид декор 23x35

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

23x35 Време на одмор Црвените камиони платно wallидни декор со празник за време на празник црвен камион платно, можете да се осигурате дека wallsидовите на вашиот дом се исто толку убаво украсени за празниците, како што се и вашето огнено место мантил и новогодишна елка. Одликувајќи се со црвен камион со мама и нејзините кутриња, оваа слика претставува едноставен, но духовен изглед што помага да се подигне празничниот изглед на вашиот дом. Неговата големина од 23 инчи до 35 инчи му дава привлечно присуство без разлика дали е поврзан со ливчиња, светла и други висечки украси или зазема површина од wallидот сите самостојно. Бидете сигурни да го совпаднете овој знак со други предмети од колекцијата за време на празникот за завршена тема подготвена за одмор во секоја просторија од вашиот дом. Дек на салите со украсување на wallsидовите со ова празник време црвено платно на камиони • Декоративен знак за празници со wallидови • Подготвени за обесени • Совршено за облекување на вашиот дом за сезоната или давање како подарок на пријател или член на семејство • Мерки 23x35 инчи .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата