.

.

Женски воздухопловни сили розови руно качулка

Женски воздухопловни сили розови руно качулка

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја вашата loveубов и благодарност за војската на Соединетите држави со симпатична и удобна женска воздушна сила розова руно худи. Направено од мека мешавина од памук за која е лесно да се грижи, оваа кошула со качулка има патриотска графика на предната страна со „Воздухопловните сили на Соединетите Држави“, EST. 1947 “отпечатени во класичен атлетски стил. Внатрешноста и на телото и на аспираторот е обложена со пилови руно што ќе ве загрее во студените денови, а вашите раце ќе бидат благодарни за предниот џеб од кенгур. Оваа руно худи е достапна во розова боја и е одлична за горди мајки и значајни други мажи и жени кои служат во воздухопловните сили. Женски воздушни сили розови руно худи : 50% памук, 50% полиестер. Копчиња за џемпери. Поставена од руно. Графички на фронтот со „Воздухопловните сили на Соединетите држави, проценки 1947 година“. Kangеб од кенгур однапред. Аспиратор за влечење. Долги ракави . Ребрести манжетни на ракави и полите. Достапно во розова боја. Вклучете се внатре, машината измијте топло со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сувајте сув медиум, не пеглајте, не исушете го чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата