.

.

Лесни улични сандали со клин Еспадрил

Лесни улични сандали со клин Еспадрил

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи Еспадрили продолжуваат да доминираат на летната мода, Ора од Лесна улица нуди пресврт на летен класик. Запрепастиот испреплетен горен со елегантен прилагодлив дизајн на Slingback, има супер флексибилна надворешна плоча и великодушно ублажена влошка за неверојатна удобност. Започнете и завршете го денот и во мода и во удобност! Лесна и супер флексибилна надворешна плоча. Прилагодлива тока со gore за прилагодено вклопување. Свежо интервенирано каиш горниот дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата