.

.

Чорапи на екипаж за мажи + бонус пакет

Чорапи на екипаж за мажи + бонус пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овошјето на мажот чорапите на разбојот се прават со ултра меко предиво за да останете пријатно. Овие чорапи имаат издржлив перничен единствен совршен за секојдневно носење или лесна атлетска активност. Нежниот цвест на пети ви овозможува да добиете рационализирање, вклопување во перформансите што нема да ве изневерат. За основен, секојдневен чорап со исклучителна вредност на цената по пар, не можете да го победите овошјето на разбојот. Ултра мека, ултра удобна : Секој пар овошје на мажјачките чорапи се прави со ултра меки предива за да останете пријатно цел ден, секој ден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата