.

.

Ceaco - Blaylock - Мотор - Заплеткана сложувалка

Ceaco - Blaylock - Мотор - Заплеткана сложувалка

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Шарена сложувалка со сложувалка од колекцијата Blaylock на Ceaco, во кој има мотор 97. Загадниците на цеко и пакувањето се произведени од производи за рециклирана хартија. Сметајте на Ceaco за најкреативни, возбудливи и шарени загатки од 1987 година! Бонус постер вклучен во кутија. Ceaco - Blaylock - Мотор 97 - 750 PC парче мешавина од сложувалка. Препорачано за возраст од 12 години и повеќе години. Големината на завршената загатка е 24 x 18 инчи кога е завршена. Единствени, рачно изработени, парчиња случајни во форма. Одржливо произведени со употреба на рециклирани материјали за квалитет на врвен квалитет. Бонус, постер вклучен во кутија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата