.

.

Едноставно бидете женски плус големина на ракав за ракав за ракав

Едноставно бидете женски плус големина на ракав за ракав за ракав

DEN 370.72

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен нов додаток на вашата колекција на фустани е овој облечен фустан. Направено од лесна лебдечка ткаенина што убаво се влече по вашите облини, овој фустан има кратки ракави и предниот дел од обвивката и е украсена во шик цветен принт. Облечете се со некои страшни потпетици или надолу со омилените чизми за да го завршите изгледот. Onенски плус фустан за завиткување со големина. Краток ракав. Завиткан фронт. Цветен принт. 100% полиестер. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата