.

.

Бамбус метеж- женски станови во камила во камила

Бамбус метеж- женски станови во камила во камила

DEN 474.88

Количината на стоката
Това е достапна

Достапно во црна, камила и црвена боја. Овие лекари за удобност на велур се толку симпатични и удобни и можат да се користат секој ден. Тие работат вистинито до големината и се вклопуваат внатре за да му дадат на ногата таа дополнителна удобност. Лизга на стил; Работи точно на големината. Подготвена влошка; Фаукс велур ;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата