.

.

Garanimals Бебе и девојки за деца Jeggings, големини месеци-5T

Garanimals Бебе и девојки за деца Jeggings, големини месеци-5T

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Завршете ја облеката на денот во стил со овие џегингс од Гаранималс. Вашето мало девојче е сигурно да изгледа одлично во овие симпатични и шарени џегингс. Меки и затегнати, овие девојчиња за деца Jeggings доаѓаат во стилот на еластична половината за дополнителна удобност. Стил со кул гаранимали и врвови за да се создадат лесни опции за облека за секојдневно носење. Се продаде исклучиво на! Jeggings. Се продаде исклучиво на . 57% памук/35% полиестер/8% спандекс. Увезени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Еластична лента за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата