.

.

Чудо нација момчиња 4- & хаски кратки ракави Мал шарен поло маица

Чудо нација момчиња 4- & хаски кратки ракави Мал шарен поло маица

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн со помалку ознаки и ултра-мека ткаенина направете го овој смел бок-блокиран поло од Wonder Nation, удобна славна јака со ребрести јака со плоча со три копчиња. Кратки ракави. Шема со шарена и боја. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата