.

.

Хипер тежок HT11PCAAK Комплет за додатоци за инфлација од 11 парчиња

Хипер тежок HT11PCAAK Комплет за додатоци за инфлација од 11 парчиња

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот за додатоци за додатоци за хипер-тешки HT11 PCAAK 11-парчиња ја завршува работата со снабдување на потребните компоненти за надувување на предмети, како што се автомобил, камион, моторцикл и гуми за велосипеди, воздушни душеци, плови од базен и играчки, базени со киди, топки на плажа, воспалителни рафтови, спортски спортови опрема и повеќе. Оваа колекција на најчесто користени пневматски додатоци вклучува пиштол за удар, (2) игли за инфлација, засилена млазница на инфлатор, женски спојка од 1/4 "NPT, (2) 1/4 " NPT машки приклучоци, изработена топка за инфлација од месинг, женски приклучок од 1/4 "NPT, адаптер за инфлација на воздухот и чиста кутија за складирање на пластика за да се задржи сè организирано и лесно достапно. Користено во врска со компресор за воздух, овие трајни додатоци ќе ви овозможат да надуете широко Разновидност на предмети брза и лесна. Комплетот за додатоци за инфлација од 11 парчиња нуди огромна разноврсност за вашите специфични потреби за надувување и ќе ви помогне да ви заштедите време и енергија во споредба со користењето на рачна пумпа за раце. Компонентите потребни за надувување на предмети како што се автомобил, камион , гуми со моторцикли и велосипеди, воздушни душеци, плови и играчки во базен, базени со киди, топки на плажа, надуени рафтови, спортска опрема и многу повеќе. Вклучува пиштол за удар, (2) игли за инфлација, зашилена млазница за надувување, 1/4 "" NPT Femaleенски спојка, (2) 1/4 "NPT машки приклучоци, инфлациска топка, изработена од месинг, женски приклучок од 1/4" NPT, адаптер за инфлација на воздухот и чиста пластична кутија за складирање. Издржливиот компресор на воздухот и додатоците за инфлатор ви овозможуваат брзо и лесно да надувате широк спектар на предмети. Заштедува време и енергија во споредба со користењето на рачна рачна пумпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата