.

.

Без граници на јуниори на ребра резервоар на ребро, 2-пакет

Без граници на јуниори на ребра резервоар на ребро, 2-пакет

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

На врвот на резервоарот добива ажурирање од без граници! Доаѓајќи во удобен дво-пакет, овие врвови на резервоарот се направени во удобна ткаенина од памук со навестување на истегнување и има исечена силуета. Меки и лесни, овие врвови на резервоарот убаво се спаруваат со фармерки, хеланки и здолништа за флертуван ансамбл со топло време. Исклучиво на. Материјал : 54% памук/36% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено тело; Исечена силуета. Исечен резервоар на јуниорите од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата