.

.

Hanns.g hx191dpb 19 SXGA LCD монитор, црна

Hanns.g hx191dpb 19 SXGA LCD монитор, црна

DEN 1394.40

Количината на стоката
Това е достапна

Hanns.g HX191 DPB 19 "SXGA LCD монитор, црна, 19 " класа, 1280 x 1024, 16,2 милиони бои, 300 NIT, 5 ms, DVI, VGA Hanns.g HX191 DPB 19 "SXGA LCD монитор, Monitor Monitor, Black LCD монитор, нуди максимум Ефикасност и употребливост. 19 "Гледаната големина на екранот обезбедува живо искуство за гледање. 700 : 1 сооднос на контраст обезбедува одлично извршување за прикажување на најтемната црна и најсветла бела боја. Времето на одговор на 5 ms го прави одлично за најновите акциони филмови, спорт или игри. Осветленоста на 300 NIT дава исклучителен видлив дисплеј за јасни и конзистентни слики на екранот. 19 -мониторот го истакнува приказот SXGA со резолуција до 1280 x 1024 пиксели. 1280 x 1024 Максимална резолуција за живописен, кристално чист дисплеј со додадена продуктивност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата