.

.

Без граници јуниори плус големина на тексас

Без граници јуниори плус големина на тексас

DEN 448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Воведување на крајната шета од без граници. Лежено и преголемо ова е совршен хибрид на кошула и јакна што убаво се поставува над сè, од маички до желки или изгледа сензационално соло. Изработена од мека тексас или елегантна кожа, оваа шета се одликува со заоблен предниот дел од полите и копчето за лесно вклопување и лесно се спарува со вашите омилени дното за трендовски, обичен изглед. Само на. Материјал : тексас : 100% памук; Faux кожа : 100% полиуретан (PU). Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Преголема. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Достапно во класична тексас или кожа. Женски плус големини со големина од граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата