.

.

Sumn Industries Pop Style Pop Style Good Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од lil 'rue

Sumn Industries Pop Style Pop Style Good Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна уметност,

DEN 1833.60

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : типографија, ретро, ​​добри вибрации. Дизајн од Лил Руе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата