.

.

Чудо нација бебе и дете девојче Бикини и сирена здолниште сет за пливање, големини 12 милиони-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче Бикини и сирена здолниште сет за пливање, големини 12 милиони-5Т

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Гледајте ја како направи прскање во овој шарен три-парчиња за пливање со мера од чудо, во кој има симпатична метална сирена бикини горе и дното и здолниште со мрежи за шишиња за стилска забава на сонце. Сет за пливање со 3 парчиња вклучува : 1 врвен бикини, 1 дното на бикини и 1 здолниште. Врвот : квадратен врат; Criss Cross Remers Rimes; Контраст печатење со металик инспирирана завршница; наредени. Дното на бикини : стајлинг за влечење; еластична половината; наредени. Здолниште : стајлинг за влечење; еластично отворање; Трим на мешунки; нелиран. UPF 50+ заштита од сонце. 84% полиестер/16% спандекс. Машина за перење. Увезени. 3 парчиња здолниште за бикини од сирена сет за девојчиња за бебиња и девојчиња за мали деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата