.

.

Време на празник Дедо Мраз кристали спреј стакло мраз, Оз

Време на празник Дедо Мраз кристали спреј стакло мраз, Оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Земете малку инспирација од ледените зимски временски услови и сами ги замрзнувате прозорците користејќи го нашето време за празник Дедо Мраз кристали спреј стакло мраз. Без разлика дали сакате да направите фасцинантен ефект „Jackек Фрост “ или цел изглед на работ до раб, овој мраз за спреј ќе ги има вашите прозорци и стаклени површини да изгледаат како да зеле неколку белешки од куќата на Дедо Мраз во Северниот пол. Прескокнете чекајќи го првиот мраз во сезоната да го подготви вашиот домашен одмор, искористете го нашето време за празници за ледени кристали со мраз, спреј стакло мраз наместо тоа! Време на одмор Дедо Мраз кристали спреј стакло мраз, 5 мл : мраз за спреј за прозорци и стаклени површини. Создава леден, зимски ефект кога се применува. Совршен начин да го однесете вашиот одмор дома украсување на следното ниво. Применува јасни, но кристалите ќе се формираат во рок од 30 минути. Користете само на собна температура на чисти површини. Спреј 12 " - 15" подалеку од површината при нанесување. Лесно е да се отстрани со чистач на стакло (по можност со амонијак и/или алкохол) и стискање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата