.

.

Први чекори Девојки за девојчиња и деца со конвертибилни сандали на Ева патики, големини 4-3

Први чекори Девојки за девојчиња и деца со конвертибилни сандали на Ева патики, големини 4-3

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Резултат симпатични и модерни вентилали со вентилатори за патики за вашето мало девојче од првите чекори. Со конвертибилен грб, овие се супер лесни за ставање и полетување. Совршен за еден ден надвор на сонце, покрај плажа, камп и на кое било друго место цело лето. Грипи ѓон. Кабриолет назад. Вентилиран дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата