.

.

Слатка домашна колекција ватенка сет, кралица, црна, парче

Слатка домашна колекција ватенка сет, кралица, црна, парче

DEN 735.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој мек, пријатна и цврста кадифена ватенка сет е доволно топол за студените ноќи, но сепак е погоден за остатокот од годината. Се одликува со мека кадифена завршница до ткаенината со бод. Преголемото вклопување ви дава совршена количина на надградба! Комплетите на кралот и кралицата вклучуваат две шами за перници, додека близнаците вклучуваат една срамна перница. Преголем дизајн на бод со кутии. Затворање на пликови Шамс. 100% полиестерско лице и пополнете. Кралица - ватенка 90 "x 90", два Шамс 20 "x 26".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата