.

.

Детето на моето дете на Картер бебе и дете Ромпер, месеци-5Т

Детето на моето дете на Картер бебе и дете Ромпер, месеци-5Т

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесно едно парче облека! Направено од моето дете на Картер, овој ромпер е направен со супер мек, дишечки памук за да ја задржи својата удобна и ладна цел ден. 100% памучен дрес. Кратки ракави. Копчиња за копче за грб. Затегната половината. Големини 12 месеци-5Т. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата