.

.

Порамолно злато Карат жолто злато лабораторија создаде рубин и дијамантски прстен

Порамолно злато Карат жолто злато лабораторија создаде рубин и дијамантски прстен

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прстен за запомнување, овој прекрасен прстен ќе направи совршен подарок за тоа некој во вашиот живот или член на семејството со јули роденден или loveубов кон Руби Стоун. Овој прстен е внимателно направен од 10 карат жолто злато со прецизност. Овој опсег има 7 блескави, создадени Руби камења кои се убаво акцентирани од 2 дијаманти за сјаен сјај. Овој прстен е достапен во големина 7.Метална тежина : 2,17 грамсвери Тип : Стил на фининг : Gemstone и Diamond Ringgender : Women'SMetal : Goldgold Karat : 10 karatmetal Color : Bide Bidth : 1 Mmring Size : 7 Gemston : Тркалезна категорија : 0,581 CTTWQUANTITY : 7 JEWELRY Setting : Prong Diamond Детали : Облик : Тркалезна тежина : 0.012 CTTWQUANTITY : 2 Jewelry Поставување : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Злато, дијамант, Руби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата