.

.

Подобри домови и градини во прав обложена соларна отворена висечка фенер

Подобри домови и градини во прав обложена соларна отворена висечка фенер

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од метал, неговата привлечна форма на фенер со геометриски пресек ги привлекува очите одеднаш. Инсталирајте го фенерот на соодветна положба на сонце, и вклучуваше 1 x AAA Ni-MH 1.2 V 300m Ah за полнење на батеријата што може да ја полни батеријата ефикасно. Без потрошувачка на електрична енергија воопшто, тоа ви помага да заштедите пари на сметките за електрична енергија. Соларно напојување, што значи заштеда на енергија и еколошки без да се грижите за загадување на животната средина. Овој фенер е соларен напојување. LED светло на фенер. Светилка за виси на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата