.

.

Бесплатно склопување на еластичен врв на жените со ¾ ракави

Бесплатно склопување на еластичен врв на жените со ¾ ракави

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот следен одличен изглед е покриен со овој абење-насекаде еластичен врв од бесплатното склопување. Дизајнирано со опционална силуета надвор од рамо, оваа врвна распрскувач со леснотија. Опапени ракави со должина, му даваат стилска завршница што добро се парови; Со шорцеви и вашите омилени фармерки со широко нозе. Исклучиво на. Материјал : Средно индиго во 100% органски памучен памук; Оптички бела, длабока ултрамарин лента, ладен смрека лента и лента за лакови во 100% памучен топон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : еластично надвор од рамото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаенина. Еластичен врв со ¾ ракави за жени од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата