.

.

Стерео видео приемник на Пиле автомобил - Мултимедијален играч на дискови, моторизиран приказ на допир на допир на екран на допир 7 ”

Стерео видео приемник на Пиле автомобил - Мултимедијален играч на дискови, моторизиран приказ на допир на

DEN 2079.84

Количината на стоката
Това е достапна

Pyle Multimedia Stereo Radio Readiver - 7 '' -inch HD видео дисплеј - безжичен бТ музички стриминг - вграден микрофон за разговор без раце - ЦД/ДВД плеер - Контрола на екранот на допир - Контролен интерфејс за корисникот - АМ/ФМ радио со ЛЦД Приказ - Поврзете и проток аудио од надворешни уреди - Репродукција на дигитална аудио -датотека MP3 - Преден панел AUX (3,5 mm) jackек - Моторизиран панел за приказ на видео екран - Поддршка за резервна камера : Влез на задната камера/Паркинг - Осветлување на ресиверот со повеќе бои Прикажи безжична BT конекција : - Вграден безжичен BT за безжична музика со стриминг - можност за повикување без раце со вграден микрофон - Погодна способност за увоз на список за контакти - Дигитален телефон за бирање за дијагностицирање - Безжична БТ верзија : 4.1 - Име на мрежата на мрежата на БТ : Име на мрежата на БТ : „Pyle USA“ - Безжична лозинка за мрежна мрежа : '0000' - Безжичен опсег : 15 'Ft. Систем за паркирање на автомобили : Помош за вграден систем за паркирање на автомобили, тој автоматски ќе се претвори во режим на паркирање кога паркирате, снимате сообраќај. Ова вклучува далечински управувач и далечински управувач на управувачот, кој е поудобно за употреба . широко компатибилно со телефонот : ова радио со целосен екран на допир, ја поддржува функцијата на огледалото на огледалото на повеќето мобилни телефони, овозможувајќи ви да го синхронизирате вашиот паметен телефон на големиот екран и Уживајте во целосни карактеристики како што се мапи, филмови и повеќе . Квалитетна репродукција на медиуми : Поврзете го вашиот Bluetooth уред за да свирите музика, поддршка на MP4 и MP3 Play, или користете USB и SD порти за повеќе аудио. Вграден FM радио приемник, целосно електронско дигитално радио пребарување, високи перформанси . Прилагодлив екран на екран на допир : Екранот за прилагодување на допир на допир со висока резолуција на LCD обезбедува удобно искуство за гледање, е исклучително одговорно и ја одржува целата ваша омилена содржина на вашата Прсти за прсти . безжичен приемник за стриминг на БТ : Овој модел на пил вклучува безжичен аудио стриминг, како и вграден микрофон за повици без раце. Поврзете го вашиот телефон преку Bluetooth со звучникот на автомобилот и слушајте ги звуците на вашите GPS и омилените песни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата