.

.

IKAT мулти -боја луксузна фрлање перница 20in 20in

IKAT мулти -боја луксузна фрлање перница 20in 20in

DEN 823.84

Количината на стоката
Това е достапна

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер ingrid ikat повеќе во боја луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од постелнина. *Бои : зелена, сина, беж *ткаенина Оригинал : Индија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифинале *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% постелнина *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I IKAT Мулти-боја Луксузен фрлање перница 20in x 20in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата