.

.

Пустински полиња современо цветно подрачје, килим, 5 '7'

Пустински полиња современо цветно подрачје, килим, 5 '7'

DEN 901.44

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата „Пустински полиња“ носи палета на смирувачки и елегантни бои во асортиман на современи и традиционални обрасци, почнувајќи од современи флорали до сложени персиски и кашански медалјски килими. Секоја ексклузивна килим со рачно одбрана има бујна исечена купка во влакна со лесна грижа, со суптилни тонови на Абраш за допир на смирувачки шарм за секој декор. Идеално за употреба во области со умерен сообраќај на нозе. Преголемите цветни обрасци преземаат мистичен сјај во оваа современа килим за колекција на пустински полиња. Со ливчиња од слонова коска од слонова коска што бледнеат во омбре морнарица и сива позадина. Меките, влакна со лесна грижа ја прават оваа разноврсна доза на ботаничка убавина каде било во домот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата