.

.

Ивиел преодно работно место W складирање, светло сива боја

Ивиел преодно работно место W складирање, светло сива боја

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Трансформирајте го вашиот дом во продуктивен работен простор со ова уникатно биро за пишување. Пространа површина за пишување и удобна фиока за складирање обезбедуваат многу простор за вашиот лаптоп и канцелариски материјали, додека дизајнот инспириран од решетки ги украсува страните. Навлечете ја оваа работна маса во вашата канцеларија за да ги завршите работните проекти и да платите сметки, или да се лизнете во вашиот отворен концепт простор за живеење за да се удвоите како табела за домашни задачи и занаетчиска станица. Искористете го максимумот од вашиот мал простор со оваа сива маса. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, СЕИ испорачува широк избор на квалитетен мебел и домашен декор за да го надополни вашиот стил на еден вид. Нарачки добиени пред 15 часот, локален центар за дистрибуција време за во залиха на предмети истиот работен ден. Производ се одликува со биро за пишување мал простор. Вклучува 1 фиока за складирање. Страните имаат уникатна шема на сечење. Отпечаток за заштеда на простор работи во најразлични простории.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата