.

.

Купер и Ела плус големина со висок врат на вратот

Купер и Ела плус големина со висок врат на вратот

DEN 281.28

Количината на стоката
Това е достапна

Замачкана блуза за вратот, лесна ткаени измислица, стил на кратки ракави, заспанување на деколте и на полите на ракавот, половината со вградена во еластична за додадена удобност, детали за ракав за ракав, детали за ракав Купер и Ела Плус Големина со висок врат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата