.

.

Современа благодат од студиски уметности платно уметнички принт

Современа благодат од студиски уметности платно уметнички принт

DEN 1530.08

Количината на стоката
Това е достапна

Каскадни лози кои носат прекрасни розови, виолетови и портокалови обоени цвеќиња се спуштаат од горниот десен агол на овој печатење на платно, создавајќи елегантен цветен принт кој е стилски и софистициран. Поставете против неутрална обоена сива позадина што овозможува да заблескаат суптилноста и нијансите, овој принт е сигурно да ја воздигне секоја просторија со чувство на благодат. Ова печатење на giclee комбинира извонредни детали и квалитетно платно во еден прифатлива пакет. Нудејќи печатење со полно крварење, кое опфаќа целокупност на платното, вашето ново уметничко дело исто така е подготвено да се обеси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Стилски и елегантен цветен принт. Pops на боја. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата