.

.

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'My Golden Wings' Wings - злато, сиво

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'My Golden Wings' Wings - злато, сиво

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Моите златни крилја, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Пистата Авенија Мода и глам wallидни уметности Пернас ги отпечатоци „Моите златни крилја“ - злато, сиви карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на крилја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата