.

.

Purina one +плус вистински инстинкт влажна мачка храна пилешко мисирка, лименки од мл

Purina one +плус вистински инстинкт влажна мачка храна пилешко мисирка, лименки од мл

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Purina one +плус вистински инстинкт Влажна мачка храна пилешко мисирка, одговорете на желбите на вашата мачка со вкус на живина во Пурина Еден природен вистински инстинкт пилешко и мисирка рецепт во гравита влажна храна со мачки со додадени витамини, минерали и хранливи материи. Вистинското пилешко и мисирка им се допаѓаат на месојадната страна на вашата мачка, додека обезбедуваат висококвалитетни протеини што треба да ги поддржи своите мускули. Оваа вкусна храна со грави мачки е идеален избор за мачки од сите возрасти и нуди 100 проценти целосна и балансирана исхрана за мачки од маче до возрасно. Месните парчиња give даваат на вашата мачка нешто што може да ги потопи забите додека го поддржува здравјето на целото тело. Purina One +Plus True Instine Instine Wet Cat Food Chicking Turkey, 3 мл (24 пакувања) Тендер, мека храна за мачки направена со вистинска живина има висококвалитетни протеини за да помогне во поддршката на силните мускули на вашата мачка. Влажна храна со природна мачка со додадени витамини, минерали и хранливи материи обезбедува 100 проценти целосна и балансирана исхрана за сите животни фази. Влажна храна со мачки богата со влага со гравита поддржува здрава хидратација. Оваа формула за влажна гравита со храна со мачки помага да се поддржат здравата кожа и палтото. Оваа конзервирана храна за мачки обезбедува намерна исхрана за доживотно здравје на целото тело и е направена од ветеринар што е препорачана од Пурина Еден. Сматете го вашето домашно милениче со производи од Пурина. Наградете се со поени за секоја набавка. Преземете ја апликацијата My Purina денес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата