.

.

10к жолто злато 30 ѓердан од ланец на јажето со јастог со заклучување на јастог - жени

10к жолто злато 30 ѓердан од ланец на јажето со јастог со заклучување на јастог - жени

DEN 11343.68

Количината на стоката
Това е достапна

10 K жолто злато 30 "2,90мм Hollow ѓердан од ланец на јаже w/ заклучување на јастог - жени. Нашите ланци со јаже на дијаманти се елегантен и безвременски додаток на која било колекција на накит. Овие исклучителни ланци се изработени од висококвалитетно злато од 10 K и се карактеризираат со уникатен уникатен и уникатен уникатен Дизајн на сечење дијаманти за да се создаде треперлив, привлечен изглед. Дијамантот се сече искра и сјај на ланецот на јажето, создавајќи привлечен изглед што може да се облече нагоре или надолу. Совршени за секојдневно носење, овие ланци се луксузен и стилски начин За да го покажете вашиот личен стил. Објавени со заклучување на јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашиот највисоко ниво занаетчии и дизајнери. Висока полска завршница. Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставено со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 10 карат злато (10к). Жолто злато. Жени (женски). Јаже. Цврсто злато. 23 мерач. Возрасни/постари/тинејџери. Заклучување на јастог. Без камен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата