.

.

AC мотор стара хартија Рамка за сликање уметност, 24 1,5

AC мотор стара хартија Рамка за сликање уметност, 24 1,5

DEN 1296.80

Количината на стоката
Това е достапна

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Стив Кинг. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Печатените цртежи на Мармонт Хил ги врамени уметничките отпечатоци, од Стив Кинг : ГОЛЕМИ ГИКЕЛЕН ПРИНЦЕН НА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР НА ГОЛЕМИ РЕЗУЛАТИ. Уметнички дела од Стив Кинг. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата