.

.

Време на одмор Среќен Божиќ на отворено Божиќ, 22 46

Време на одмор Среќен Божиќ на отворено Божиќ, 22 46

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте им на вашите гости пријатно добредојде во духот на сезоната со празнично време на одмор во затворен/отворен Божиќ. Оваа прекрасна матна врата е изработена од високи купови со поддржувач на ПВЦ отпорни на лизгање, дозволувајќи му да се користи во широк спектар на пласмани во и надвор од вашиот дом. Матката на вратата го карактеризира зборот "Мери" напишано во бела скрипта на врвот на црвена и црна проверка на позадината на позадината за разноврсен стил што го надополнува скоро секој стил на затворен или украсен декор. Божиќниот дом за време на празник, весело за време на Божиќниот/надворешниот дом, е лесно да се грижи. Едноставно тресете по потреба, вакуум или исплакнете со црево и оставете да се исуши воздухот. Достапно за ограничено време на и. Време на одмор весело во затворен/надворешен Божиќ, изградено изработен од високи купови и ПВЦ за долг живот на употреба. Конструиран со отпорна на лизгање на лизгање што овозможува оваа матна врата да се постави и да се користи на широк спектар на локации. Се одликува со црвена и црна проверка карирана шема на позадина и „весела“ напишана во бела скрипта. Разновидниот изглед го надополнува скоро секој стил на затворен или отворен декор. Мерки за мат на вратите : 22 "x 46". Тежи мат на вратите : 7,94 фунти. Лесен за грижа за; Едноставно тресете по потреба или исплакнете со црево и оставете да се исуши воздухот. Достапно за ограничено време на и.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата