.

.

Бесплатно собрание, женски плетени шорцеви со манжетни

Бесплатно собрание, женски плетени шорцеви со манжетни

DEN 284.00

Количината на стоката
Това е достапна

Летото се јавува… Одговорот на Слободното собрание е одговорот. Обично и полирано-испратете го вашето ново чувство за добро. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4,5 ”ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : Две странични џебови и еден џеб за лепенки. Карактеристики : Полу-бек еластична лента за половината за дополнителна удобност; плетенка фронт; јамки на ременот; манжетни полите. Womenенски манжетни шорцеви од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата