.

.

Детска соба од Ступел Симпатична цртана руда Бебе Панда со зорели животни со зуи на зоолошка градина, врамена giclee текстуризирана уметност од Студио Q од Студио Q

Детска соба од Ступел Симпатична цртана руда Бебе Панда со зорели животни со зуи на зоолошка градина, врамена

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Уметнички Студио П.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата