.

.

Вашата зона 63 90 кралско кадифен ќебе, секоја

Вашата зона 63 90 кралско кадифен ќебе, секоја

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова вашето зона Кралско кадифен ќебе е идеално ажурирање за спална соба. Мекиот материјал е исклучително топол и машината што се пее за лесна нега. Вашата зона ќебе е направено од 100 проценти полиестер. Мекиот материјал е идеален за време на дремат, време на читање или секогаш кога сакате да се завиткате во топлина. Вашата зона Royal Plush 63 "X 90" ќебе : близнак/Full : 63 "x 90" мек, кадифен материјал на овој полиестерски ќебелфрик Содржина : 100 проценти Упатства за полиестерци : Машината што се пее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата