.

.

Кошничка за складирање на фиоки за домашна логика, триаголници на Фуксија Гео

Кошничка за складирање на фиоки за домашна логика, триаголници на Фуксија Гео

DEN 1432.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа количка за складирање на фиоки за домашна логика 3 има тркала за лесна подвижност. Домашна логика 3 количка за складирање на фиоки за ткаенини, триаголници Фуксија Гео : Домашна логика Брендирана. Количка за складирање на тркалање. Дополнителна издржлива рамка. 3 канти за фиоки за ткаенини. Реверзибилен за сопствен изглед. Количката ги чува вашите работи надвор од вид. Отстранливи канти за ткаенини ви овозможуваат да ги засилувате вашите работи за полесно чистење и организација. Вклучени тркачи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата