.

.

Пензиски широки ширина на женски ширина, стилски пумпи за фустани за пети за вечер, вечера, матурска и работа злато 9

Пензиски широки ширина на женски ширина, стилски пумпи за фустани за пети за вечер, вечера, матурска и работа

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чевли за фустани со ширина со ширина на ширина на денар е софистициран и удобен. Оваа дама 2 "Лизгање со средна потпетица има сјајна метална синтетичка ткаенина горната заедно со перничето влошка. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни и лесни гумени материјали за максимална површинска зафат за да ви даде поддршка кога танцувате на која било специјална забава повод. Приоритетна испорака на сите производи. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Синтетички металик. 2 "средна потпетица. Вамп украсена со rhinestones. Гумен ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата