.

.

Reebok Women's Plus Plus Size Graphic Short

Reebok Women's Plus Plus Size Graphic Short

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во женските шорцеви на Рибок. Шорцевите за перформанси на Reebok дами се сè што ви треба кога барате удобност за време на вежбањето. Изработени од мека, лесна француска теризна ткаенина, шорцевите се ветер за време на вежбање со висок интензитет. Одговара за да ве поддржи, овие шорцеви се дизајнирани да ви дадат простор без напор да ве преместуваат низ вашите сквотови и истегнувања. Еластичната лента за половината со затворање на влечење нуди удобност и безбедност што вашите шорцеви нема да паднат или да се возат. Без разлика дали сте активни или трчате некои работи, овие шорцеви ќе ве одржат фит и модерни. Совршен за трчање, релаксирање и скоро што било друго. Reebok Women's Plus Plus Size Graphic Short.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата