.

.

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрена кубна цирконија и создаден опал Пенкин приврзок 18 ланец

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрена кубна цирконија и создаден опал Пенкин приврзок 18 ланец

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја вашата чудесна личност со овој шармантен приврзок за пингвин. Направено во родиум позлатена сребро со создадени опал и кубни цирконија камења. Приврзокот доаѓа со ланец од 18 "со пролетен прстен за да се спори. Секој приврзок доаѓа спакуван во кутија за подароци што го прави идеален подарок за секоја пригода за подароци, вклучувајќи и родендени, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ или Само за да се лекувате. Изработено во сребро со сребро со родиум позлата за да спречите оцрнување. 18 "ланец со затворач на прстенот. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите прилики за подароци. Создаден Опал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата