.

.

Лели - Национален географски кадифен, лемур

Лели - Национален географски кадифен, лемур

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лели - National Geographic Plush, Lemur - Лели се занимава со огромна грижа и посветеност за да направи висококвалитетна национална географска мека играчка од дизајн до производство. Овој производ има ексклузивен италијански дизајн и стил што ја прави целата разлика. Сите предмети имаат посебна ознака за закачување на животните. Со скенирање на код QR има врска со видео со вистинското животно во неговото живеалиште. Возраст - 3 и повеќе. Приближната висина е 11,8 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучува специјална ознака за виси, што ги прикажува забавните факти за животните. Ексклузивен италијански дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата